Niedziela, 21 października 2018. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Nauczyciel (nie)zwykły oczami uczniów

2016-06-16 10:01:06 (ost. akt: 2016-06-20 10:21:35)
Laureaci konkkursu, ich nauczyciele, przedstawiciele władz i organizatorzy przedsięwzięcia spotkali się w czwartek w sali konferencyjnej Ekomariny

Laureaci konkkursu, ich nauczyciele, przedstawiciele władz i organizatorzy przedsięwzięcia spotkali się w czwartek w sali konferencyjnej Ekomariny

Autor zdjęcia: Zuzanna Ołdakowska

Ponad 90 prac wpłynęło na konkurs "Nauczyciel (nie)zwykły", zorganizowany przez Klub Młodego Nauczyciela działający przy ZNP w Giżycku. W czwartkowe popołudnie w Ekomarinie odbyło się oficjalne podsumowanie konkursu i rozdanie nagród laureatom.

Konkurs przeprowadzony był w kilku kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy. Nauczyciela (nie)zwykłego można było przedstawić graficznie, albo... opisać.

— Ideą konkursu było stworzenie dzieciom i młodzieży możliwości prezentacji twórczości własnej, rozwój poprzez pracę— mówi Magdalena Czaus przewodnicząca Klubu Młodego Nauczyciela.— Chcieliśmy podważyć rozpowszechnioną, negatywną opinię o nauczycielach, pokazać, że nie taki belfer straszny..


W czwartek w Ekomarinie odbyło się podsumowanie konkursu, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.



LAUREACI
Szkoły Podstawowe Klasy I – III
III miejsce
Karolina Masiejczyk- Szkoła Podstawowa nr 4 w Giżycku – Klasa III a, opiekun: Danuta Komisarczyk
II MIEJSCE
Julia Cybul- Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rynie – Klasa II b, opiekun: Izabela Ćwik
I MIEJSCE
Karolina Anna Kordek- Szkoła Podstawowa nr 4 w Giżycku – Klasa III a, opiekun: Danuta Komisarczyk

Szkoły Podstawowe Klasy IV – VI
III MIEJSCE
Zuzanna Macińska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Giżycku – Klasa VI b, opiekun: Maryla Szczygło
II MIEJSCE
Krzysztof Rybarczyk- Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku – Klasa VI e, opiekun: Małgorzata Gawrycka
I MIEJSCE
Patrycja Chmielewska, Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku – Klasa IV, opiekun: Małgorzata Gawrycka

Gimnazja
III MIEJSCE
Alicja Łożyńska, Gimnazjum nr 2 w Giżycku – Klasa II d, opiekun: Alicja Ingielewicz
II MIEJSCE
Karolina Pyszko, Publiczne Gimnazjum w Wilkasach – Klasa III, dyrektor: Zygmunt Marciniak
I MIEJSCE
Kinga Dzika, Gimnazjum nr 2 w Giżycku – Klasa I c, opiekun: Alicja Ingielewicz

Szkoły Ponadgimnazjalne
I MIEJSCE
Paweł Jarosz, Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku – Klasa III, opiekun: Patrycja Młyniec


Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
III MIEJSCE
Marlena Gral, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Giżycku – Klasa VI, opiekun: Marzena Orłowska
II MIEJSCE
Magdalena Bielińska- Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Giżycku – Klasa VI, opiekun: Marzena Orłowska
I MIEJSCE
Natalia Bohdanowicz- Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Giżycku – Klasa V, opiekun: Marzena Orłowska


WYRÓŻNIENIA
Sandra Gembal- Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku – Klasa I, Opiekun: Patrycja Młyniec
Joanna Iwaszkiewicz- Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku – Klasa III, opiekun: Patrycja Młyniec
Karina Karaś- Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku – Klasa V, opiekun: Małgorzata Gawrycka

Selwina Jankojć- Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku – Klasa VI, opiekun: Małgorzata Gawrycka
Nina Łempicka- Zespół Szkół nr 1 w Giżycku – Klasa III, opiekun: Anna Mrozińska
Zofia Teofilska- Zespół Szkół nr 1 w Giżycku – Klasa III, opiekun: Anna Mrozińska
Klaudia Kłymko- Gimnazjum nr 2 w Giżycku – Klasa II, opiekun: Alicja Ingielewicz
Katarzyna Bujko- Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rynie – Klasa II, opiekun: Izabela Ćwik

WYRÓŻNIENIA LITERACKIE
Martyna Harasimowicz- Publiczne Gimnazjum w Wilkasach – Klasa III b, dyrektor: Zygmunt Marciniak
Hubert Trock, Publiczne Gimnazjum w Wilkasach – Klasa Ia, dyrektor: Zygmunt Marciniak
Piotr Białek- Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Giżycku, opiekun: Elżbieta Kobielska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages