Sobota, 4 kwietnia 2020. Imieniny Benedykta, Izodory, Wacławy

Dzień dziecka na sportowo i na wesoło!

2016-06-04 16:13:42 (ost. akt: 2016-06-04 16:18:39)

Autor zdjęcia: Publiczne Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach

1 czerwca w najweselszym dniu w roku szkoła podstawowa i gimnazjum w Wilkasach połączyły siły i postanowiły zorganizować dzień dziecka na sportowo!

1 czerwca w najweselszym dniu w roku szkoła podstawowa i gimnazjum w Wilkasach połączyły siły i postanowiły zorganizować dzień dziecka na sportowo!

Dzięki uprzejmości dyrektora pana Michała Żaka uczniowie mogli rywalizować w sportowych rozgrywkach na obiektach AZSu w Wilkasach, bo przecież dzień dziecka to także dzień sportu.
Na wychowanków czekało dużo atrakcji, które przygotowali nauczyciele obydwu placówek. Dla najmłodszych ze szkoły podstawowej czekały rozgrywki międzyklasowe czyli wyścigi rzędów, szóstoklasiści rzucili wyzwanie pierwszoklasistom z gimbazy w dwa ognie. Dla starszych czekała siatkówka plażowa, tenis oraz streetball. Pogoda na szczęście dopisała, humory także, nie ważne było kto jakie wywalczył miejsce, ale o wspólną zabawę, integrację międzyszkolną.
Po sportowych rozgrywkach nastąpiło symboliczne wręczenie dyplomów i zjedzenie pieczonych kiełbasek z grilla.

Serdecznie podziękowania ślemy przyjacielowi wilkaskich szkół, który zawsze służy pomocą, dyrektorowi AZSu w Wilkasach panu Michałowi Żakowi za udostępnienie obiektów na to święto.
Wszystkim dzieciom pragniemy złożyć najlepsze życzenia, dużo uśmiechu i pogody ducha na co dzień. Mnóstwo nieszablonowych pomysłów każdego dnia, ciekawości świata i odkrywania tego co jeszcze nieznane i żebyście cieszyli się z każdego dnia Waszego dzieciństwa.

A.M.Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages