Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

XX Festyn Letni Osób Niepełnosprawnych

2016-06-03 14:53:06 (ost. akt: 2016-06-03 14:57:42)

Autor zdjęcia: Szkoła Policealna im. Hanny Chrzanowskiej

2 czerwca 2016 r. odbył się XX Festyn Letni Osób Niepełnosprawnych zorganizowany przez Szkołę Policealną im. Hanny Chrzanowskiej w Giżycku połączony z Obchodami „Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie”.

Organizatorami obchodów było Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Giżycku. Młodzież naszej szkoły była wolontariuszami podczas przemarszu ulicami miasta. Przemarszowi towarzyszyła także orkiestra Garnizonowa Wojsk Lądowych w Giżycku. W uroczystości wzięły udział władze miasta i powiatu.

Pogoda dopisała uczestnikom i organizatorom. Młodzież z klas technik masażysta, technik usług kosmetycznych oraz technik farmaceutyczny przygotowała różne konkursy i zabawy ruchowe, które cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników imprezy. Poczęstunek i nagrody ufundowali sponsorzy - niezawodni przyjaciele osób niepełnosprawnych.

W festynie brały udział dzieci, młodzież i osoby dorosłe z ośrodków szkolno-wychowawczych, środowiskowych domów samopomocy, warsztatów terapii zajęciowej, domów pomocy społecznej z powiatu giżyckiego, węgorzewskiego i mrągowskiego.

Szkoła Policealna im. Hanny Chrzanowskiej w Giżycku

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages