Piątek, 22 marca 2019. Imieniny Bogusława, Jagody, Katarzyny

Zapisy do Pucharu Wyspy Giżyckiej do 22 maja

2016-05-18 08:53:23 (ost. akt: 2016-05-18 08:54:33)

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

To może być sportowe wydarzenie sezonu nad Niegocinem! Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie "Giżycko w biegu" zaprasza na "Puchar Wyspy Giżyckiej w Biegach Ulicznych" - impreza odbędzie się 28 maja.

My również zapraszamy do wspólnego biegania. Do wyboru kilka dystansów: półmaraton, bieg na 10 km, nordic walking na 5 km.

Trasa biegnie przez najbardziej malownicze miejsca Giżycka. Start i metę stanowi Ekomarina położona nad jeziorem Niegocin.

Uczestnicy półmaratonu biegną wzdłuż giżyckiego mola, a następnie wzdłuż Kanału Łuczańskiego oraz obok jeziora Kisjano aż do Pierkunowa, gdzie następuje tzw. agrafka i ta samą trasą wracają, nie wbiegając już na molo.

Biegnący 10 km oraz nordic walking zawracają w połowie swojego dystansu. Poza zdrową rywalizacją, sportowym spędzeniem czasu w przyjemnej atmosferze jest jeszcze jeden powód, by dołączyć do imprezy - łączna pula nagród wynosi 13.640 zł.

Uwaga! Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się do biegu do 22 maja. To ważne, bo limit uczestnictwa wynosi 400 osób. Wszelkich informacji na temat wydarzenia udziela Edyta Organek - tel. 509 817 789.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages