środa, 27 marca 2019. Imieniny Ernesta, Jana, Marka

Loteria Paragononowa to Zabawa Narodowa - zapraszamy dzieci do konkursu plastycznego

2016-04-04 10:36:13 (ost. akt: 2016-04-04 10:39:27)

Autor zdjęcia: Alicja Klimaszewska

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Giżycku serdecznie zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym pt. „Loteria Paragonowa to zabawa narodowa!”

Celem konkursu jest m. in. zachęcenie dzieci i ich opiekunów do zainteresowania się tematyką wypełnienia obowiązków podatkowych
oraz promowanie Narodowej Loterii Paragonowej. Konkurs służy podniesieniu poziomu świadomości społeczeństwa o korzyściach płynących z posiadania paragonu zarówno w sferze praw konsumenckich i obywatelskich jak i w sferze tworzenia warunków uczciwej konkurencji oraz kształtowaniu postaw społecznych.

Do konkursu zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 11 lat mieszkające na terenie Powiatów Giżyckiego i Węgorzewskiego
- z wyjątkiem dzieci pracowników Urzędu Skarbowego w Giżycku. Prace nadsyłane na konkurs mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną, jak np. ołówek, kredka, pastele, farby olejne, wycinanki itp. Powinny być wykonane na papierze typu brystol wyłącznie w formacie A4 lub A3. Każdy uczestnik może złożyć do konkursu maksymalnie trzy prace.

Prace należy nadsyłać na adres:
Urząd Skarbowy w Giżycku - ul. I Dywizji im. T. Kościuszki 15, 11-500 Giżycko ( decyduje data stempla pocztowego ) lub składać w sekretariacie Urzędu ( pok. nr 18 ) do dnia 6 kwietnia 2016 r.

Do prac należy dołączyć informację zawierającą: imię i nazwisko oraz wiek dziecka, nr telefonu lub kontakt e-mailowy rodzica, opiekuna lub nauczyciela.

Komisja Konkursowa przy ocenie prac będzie brała pod uwagę następujące kryteria: trafność doboru tematu pracy, oryginalność oraz walory artystyczne ( kompozycja, gama kolorystyczna, technika wykonania ).
Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi podczas Dnia Otwartego w Urzędzie Skarbowym w Giżycku
w sobotę 16 kwietnia 2016 r. o godz. 12.00.


Opiekunowie dzieci nagrodzonych i wyróżnionych zostaną powiadomieni o wynikach konkursu telefonicznie lub pocztą elektroniczną.
Serdecznie zapraszamy !

Alicja Klimaszewska
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Giżycku
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Norbert Tomanek #1981576 25 kwi 2016 08:36

    Teraz trochę trudniej o paragon w premiowanej branży narodowej loterii paragonowej ministerstwa finansów https://loteriaparagonowa.gov.pl/ ale dwa paragony już zarejestrowałem.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages