środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Wiosna, ach to Ty!

2016-03-24 09:14:57 (ost. akt: 2016-03-24 09:16:05)

Autor zdjęcia: Publiczne Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach

Dało się dostrzec peruki, spódnice w bibuły, a nawet kostiumy zwierzęce!

Jak co roku w Publicznym Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach obchodzono pierwszy dzień wiosny. W poniedziałek 21 marca 2016 r. klasy mieniły się różnymi kolorami. Nie ma się czemu dziwić, w końcu przebrane osoby były niepytane. Uczniowie włożyli wiele wysiłku w przygotowanie ubioru. Dało się dostrzec peruki, spódnice w bibuły, a nawet kostiumy zwierzęce!
Niektórzy nauczyciele postanowili przyłączyć się do swoich podopiecznych. Rzucała się w oczy jaskrawopomarańczowa Pani Ewa Wicha czy ubrana w zieloną koszulkę męża Pani Agnieszka Dickti.

Ku ogólnemu smutkowi, nie wszyscy się przyłączyli. Nie było nam dane ujrzeć Pana Musiałka w różu czy Pana Gulmontowicza w neonach :/. Dla wszystkich nieprzebranych jury wymyśliło karę- zakaz pytania uczniów.
Pierwszy dzień wiosny znany jest jako dzień wagarowicza. Wiele osób, głównie z trzecich klas, postanowiło opuścić sobie szkołę. Nie przeszkodziło to jednak młodszym klasom w zabawie.

Ocenianie klas odbyło się na drugiej oraz szóstej godzinie lekcyjnej. Rywalizacja o dzień niepytania była bardzo zacięta. Jury ( w składzie: Anna Harasim, Lidia Anikiewicz, Anna Ciepła i Pani Agnieszka Zima) miało nie lada problemy.
Aż trzy klasy uzyskały wynik 35/40 pkt! Po dyskusji udało się ustalić kolejność: pierwsze miejsce zajęła Ib, drugie Ia, a trzecie IIa.
Gratulujemy i zapraszamy do zabawy za rok!

S.U.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: gimnazjumWilkasy

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages