Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Półzimowisko SP 4 Giżycko

2016-02-08 09:19:36 (ost. akt: 2016-02-08 09:20:37)

Autor zdjęcia: Dorota Saskowska

„Żyjmy zdrowo i bezpiecznie” - pod takim hasłem, podczas ferii zimowych, w Szkole Podstawowej nr 4 w Giżycku wypoczywało 65 uczniów klas 0-6. Uczestnicy zostali podzieleni na 4 grupy, które wymyśliły sobie nazwy: grupa 1 – Szkolniaki Kurczaki, grupa 2 - Drapieżne Koty, grupa 3 – Tik Taki i grupa 4 – Cemki.

Grupy bardzo aktywnie spędzały czas na zabawach sportowych w hali, na lodowisku, pływalni, kręgielni oraz w Parku Wodnym w Wilkasach. Hitem okazał się wyjazd do Ośrodka COS na zajęcia karate i ściankę wspinaczkową. Uczestnicy rozwijali też swoje zdolności taneczne podczas zajęć Zumba Atomic, nawyki czytelnicze uczestnicząc w zajęciach z Kubusiem Puchatkiem w Bibliotece Pedagogicznej oraz plastyczne wykonując naczynia w Pracowni Ceramicznej w Węgorzewie.

Ponadto dużo rozmawiali o zdrowym odżywianiu oraz ekologii. Grupy zwiedziły Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Spytkowie. Na koniec wybrały się na wycieczkę do Lasu Miejskiego na ciekawą lekcję przyrodniczą połączoną z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Wypoczynek był bardzo udany i możliwy dzięki ludziom dobrej woli. Szkoda tylko, że ferie minęły w błyskawicznym tempie.

Zespół d/s promocji szkoły

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Czworeczka

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages