środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Dzieci mają a ferie, a rodzice remontują

2016-02-02 09:11:04 (ost. akt: 2016-02-02 09:12:45)

Autor zdjęcia: Ewa Ładna

W pierwszym tygodniu ferii, kiedy to dzieci miały wolne, rodzice uczniów klasy V b Zespołu Szkół nr 1 w Giżycku wraz z wychowawcą p. Ewą Ładną wyremontowali pracownię matematyczną.

Wszyscy są pod wrażeniem ogromnego zaangażowania rodziców. Na początek zakupili oni niezbędne materiały. Poniedziałek był dniem, w którym przygotowano salę do remontu: wynoszenie, szpachlowanie, oklejanie, zabezpieczanie itd. We wtorek i środę pięciu panów (ojców uczniów z V b) malowało z wielkim zaangażowaniem sufit i ściany. Mimo że - jak twierdzili - żaden z nich nie jest fachowcem, pracę wykonali znakomicie. Mamy, które przyszły w czwartek posprzątać pracownię po malowaniu, były zaskoczone tak szybką i dokładną pracą oraz tym, że panowie niewiele nabrudzili i sprzątania nie ma za dużo.
W tak odnowionej sali uczniom na pewno będzie się lepiej i sympatyczniej pracowało.

Ogromne podziękowania dla głównego koordynatora p. Adama Olchówki oraz p. Przemysława Gorodeckiego, p. Krystiana Borkowskiego, p. Jarosława Modzolewskiego, p. Pawła Łukaszewicza, p. Rafała Mozyro, p. Kingi Smołki, p. Beaty Skrzypek, p. Sławomiry Styczyszyn.

Zespół Szkół nr 1 w Giżycku

Polub nas na Facebooku:

Źródło: ELad

Zobacz także

Komentarze (19) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Obserwator #1925372 | 83.6.*.* 5 lut 2016 09:45

  Widzę że niektórzy zauważają czyjąś chęć pomocy ,dotyczy osób pracujących ale reszta to tylko siedzący przed kompem i umiejący ocenić innych ( gdzie bhp ,co by gdyby ,i żal ............... ) A może do pracy ,ludzie pracujący nie maja czasu na siedzenie i pisanie GŁUPOT .

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. Nik #1923831 | 3 lut 2016 18:56

   Gratulacje dla panów malarzy. Gdzie przepisy bhp pracy. Niech nie długo rodzice za miast dzieci chodzą do szkoły.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. belfer #1923130 | 31.135.*.* 2 lut 2016 23:03

   Paranoja, ludzie płacą podatki, pracują (no, jest wiele patoli, którzy nic nie robą oprócz dzieci - tak ich nasze kochane państwo nauczyło) i jeszcze mają płacić na szkoły dodatkowo, chory kraj. Może wyremontujmy kościółki w Giżycku i nie tylko, a co tam, za mało nam zabierają na czarne kruki. Sami jesteśmy sobie winni, swoją naiwnością mówiąc delikatnie chwalimy się w mediach. Teraz taka moda, że o wszystkim się pisze w internecie. To może niech rodzice uczą sami swoje dzieci, w ramach oszczędności, mniej nauczycieli wtedy będzie zatrudnianych, zresztą i tak rodzice wiecznie narzekają na nauczycieli. Wtedy niech chwalą się, że sami uczą swoje mądre pociechy i niech sami płacą sobie 13-ki, a nawet 14-ki i 15-ki. Jak w tym kraju może być normalnie? Na feriach zagonić nauczycieli, aby z datków rodziców, albo lepiej ze swoich np. 13-tek remontowali sale lekcyjne, niech zrobią zrzutę na piec, bo w szkole się zepsuł.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. super! #1922698 | 217.97.*.* 2 lut 2016 14:54

   Jeszcze ocieplenie tej szkoły by się przydało....albo chociaż nowy piec, bo stary zawodzi coraz częściej! Bywa, że dzieciaki w kurtkach siedzą, szczególnie po weekendzie strasznie pi...dzi!

   Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   1. chili z jackiem #1922627 | 83.13.*.* 2 lut 2016 13:24

    Brawo rodzice, w ramach podziękowania nasz król Wojciech wręczy wam medale i statuetkę. wszystko będzie na blogu

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   Pokaż wszystkie komentarze (19)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages