środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

„Mazury za pół ceny” to propozycja na zimę

2016-01-05 17:00:00 (ost. akt: 2016-01-05 17:20:53)
Mazury do zimowego żeglowania nie są przygotowane

Mazury do zimowego żeglowania nie są przygotowane

Autor zdjęcia: Sławomir Kędzierski

Akcja „Mazury za pół ceny” zainicjowana kilka lat temu w Piszu, przez Lokalną Organizacje Turystyczna „Mazury Południowe” obejmuje w tym roku powiaty: giżycki, mrągowski, piski i węgorzewski.

Lokalne organizacje turystyczne z tego rejonu postanowiły współdziałać przy promocji i organizacji turystyki zimą. Dokładnie akcja obejmuje okres od 1 grudnia do 15 marca. W tym roku do współpracy w ramach akcji przystąpiła Lokalna Organizacja Turystyczna Mazury z powiatu giżyckiego.

— Przystąpiliśmy do tej akcji z byt późno, żeby przygotować kompleksową ofertę — komentuje Marek Szmit, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Mazury. — Nie wystarczy, żeby przystąpiło do niej kilka hoteli. Musimy gościom zaoferować coś więcej niż tylko nocleg za pół ceny. Turysta musi mieć do dyspozycji cały szereg usług – zwiedzanie, dodatkowe wycieczki i atrakcje. Może wtedy akcja nabierze rozpędu.

W grudniu o efektach akcji nie można mówić, bo ich po prostu nie było. Żaden turysta zgłaszający się np. do Hotelu Mazury nie powołał się na to hasło. Marek Szmit, prezes LOT, ma nadzieję, że może pozytywne zmiany w tym względzie przyniosą zimowe ferie.
— Ten rok traktujemy sondażowo — mówi Marek Szmit. — Przedsiębiorcy wiedzą o takiej akcji, i jest czas, aby w następnym roku się do niej dobrze przygotować. Według moich informacji w Piszu dała ona dobre efekty.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. MG #1899664 | 83.6.*.* 5 sty 2016 22:07

  A cóż wy tam macie za atrakcje do zaproponowania. Nawet czegoś tak banalnego jak szlaki piesze po okolicy nie macie ani woli ani mocy narysować. Nim się za taki program weźmiecie, unieście swoje leniwe tyłki i zobaczcie jak i co inni w takim okresie proponują. Jakby co - służę przykładami nie odległych od was miejscowości. PS. Kino już macie?

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages