środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Marek Ostrowski z Wydmin wśród najlepszych w kraju

2015-12-14 09:41:54 (ost. akt: 2015-12-14 10:14:53)
Marek Ostrowski podczas uroczystości wręczenia dyplomów

Marek Ostrowski podczas uroczystości wręczenia dyplomów

Autor zdjęcia: Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej

Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej jak co roku wyłoniła wyróżniających się animatorów z całej Polski, którzy swoimi działaniami najbardziej przyczynili się do promocji idei sportu powszechnego na Orlikach. W gronie osób uhonorowanych tytułem Animator Roku znalazł się Marek Ostrowski - animator z Wydmin.

— Moja działalność na Orliku skierowana jest głównie do dzieci i młodzieży — zapewniał w rozmowie z TVP Marek Ostrowski. — Staram się również wspierać inicjatywy ruchowe całych rodzin i seniorów. Sporo energii w 2015 roku poświęciłem również na organizację imprez sportowo-rekreacyjnych i obsługę obozów sportowych, które w okresie wakacji wykorzystywały kompleks Moje Boisko Orlik 2015. Korzystając z okazji, chciałbym podziękować wszystkim osobom związanym z rozwijaniem sportu powszechnego na terenie Gminy Wydminy.


Uroczyste wręczenie dyplomów Animator Roku odbyło się podczas Ogólnopolskiej Konferencji Programu Nasz Orlik 10 grudnia w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Konferencja była też okazją do podsumowania najważniejszych wydarzeń jakie miały miejsce w tym programie w 2015 roku.


Maciej Topolski
Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages