Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Bieg Tygrysa na orzyskim poligonie

2015-12-08 22:42:21 (ost. akt: 2015-12-08 22:50:59)
Bieg Tygrysa w Orzyszu - edycja letnia

Bieg Tygrysa w Orzyszu - edycja letnia

Autor zdjęcia: Archiwum organizatorów

Edycje letnie Biegu Tygrysa na poligonie w Orzyszu są już znane. Tym razem organizatorzy zapraszają na jego wersję zimową. W styczniu odbędzie się V edycja tej imprezy. Na pewno będzie jeszcze trudniejsza niż letnie.

Poligon w Orzyszu dla wielu żołnierzy to symbol wojska dla twardzieli. I w takim miejscu organizatorzy Biegu Tygrysa przygotowują wyjątkowy sprawdzian, w którym głównie startują przedstawiciele służb mundurowych. Orzyski bieg podzielony został na dwie kategorie: Dużą Beczkę czyli trasę 30 km z ponad 60 przeszkodami (konkurencja dla drużyn dwuosobowych) oraz bieg indywidualny tzw. Małą Beczkę na dystansie 30 km bez toru przeszkód.
V Bieg Tygrysa odbędzie się 30 stycznia. Zapisy trwają tylko do 17 stycznia. Regulamin biegu na stronie www.biegtygrysa.pl/regulamin.pdf.
Organizatorami i pomysłodawcami Biegu Tygrysa są: 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz, Żandarmeria Wojskowa, 15 Mazurski Batalion Saperów, Urząd Miasta i Gminy Orzysz, MOSiR Orzysz oraz PSWW Haller.
GG
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. tznxenna #1878839 | 81.190.*.* 11 gru 2015 04:58

  Na bieg tygrysa koniecznie wysłać wszystkich tych starych szeregowców z piwnymi brzuchami co chcą służyć w wojsku więcej niż 12 lat kontraktu , wtedy przekonają się że to nie ma sensu.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages