Czwartek, 19 kwietnia 2018. Imieniny Alfa, Leonii, Tytusa

Świąteczny Jarmark na targowisku miejskim

2015-12-10 11:00:31 (ost. akt: 2015-12-10 11:17:02)

Kiermasz rękodzieła i artykułów świątecznych, degustacje, prezentacje, kolędowanie, występy artystyczne, konkursy z nagrodami i finał akcji Świąteczne Anioły- tak będzie wyglądała niedziela 13 grudnia w Giżycku, na targowisku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału
w Bożonarodzeniowym Jarmarku w Giżycku, który odbędzie się już po raz szósty w niedzielę 13 grudnia. Zapraszamy całe rodziny z dziećmi, wszystkich, którzy chcą w świątecznej atmosferze miło spędzić czas!

PODCZAS IMPREZY: degustacje kuchni mazurskiej
i świątecznych rarytasów, wspólne kolędowanie, konkursy
z nagrodami, występy artystyczne oraz kiermasz bożonarodzeniowych wypieków i świątecznych artykułów, bombek, stroików, jemioły i sianka, wyrobów rękodzielniczych
i wszystkiego tego, co umili nam tegoroczne Boże Narodzenie.
Jarmarkowi jak co roku towarzyszyć będzie Akcja „Świąteczne Anioły” i finał zbiórki na świąteczne paczki dla dzieci z ubogich rodzin. W akcję charytatywną zainicjowaną i koordynowaną przez giżycką restauratorkę Katarzynę Niewiadomską włączają się inni lokalni przedsiębiorcy, urzędnicy i tradycyjnie uczniowie giżyckich szkół. Do końca stycznia 2015 r. będzie można również wpłacać pieniądze na numer specjalnego konta. „Średni koszt zakupu jednej paczki to ok. 60 zł. Każda złotówka się liczy. Dzieciaki liczą na Was bo wszyscy możemy być Świątecznymi Aniołami” mówi Pani Kasia zachęcając do udziału w akcji. „Świąteczne Anioły” co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem ludzi dobrej woli. Na dobre serca liczymy i w tym roku:)

ZAPRASZAMY do współpracy wystawców:
Do współpracy zapraszamy restauratorów z prezentacją
i możliwością sprzedaży świątecznych specjałów, rękodzielników
i sprzedawców ręcznie wykonywanych artykułów świątecznych (bombek, lampek, stroików, ozdób choinkowych i innych).
Mile widziani także sponsorzy, piekarnie, cukiernie, które mogłyby przekazać swoje wyroby do świątecznej degustacji, jak również hotele i restauracje fundujące vouchery na obiad lub kolację jako nagrody dla uczestników konkursów w ramach jarmarku. Będzie to doskonała forma przedświątecznej promocji Państwa firmy!

ZGŁOSZENIA: GIŻYCKIE CENTRUM KULTURY tel. 87 428 16 37
GCK Giżycko
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages