Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Fundacja podsumowała konkursy

2015-11-16 09:49:05 (ost. akt: 2015-11-16 10:12:27)
Laureaci konkursu fotograficznego

Laureaci konkursu fotograficznego

Autor zdjęcia: Archiwum GG

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich podsumowała konkursy organizowane wiosną i latem 2015 r. Były to: „Sprzątanie Świata 2015. Wyprawa – Poprawa”, Wojewódzki Konkurs Rowerowy „Na dwóch kółkach przez Warmię i Mazury”, Otwarty Konkurs Fotograficzny „Błękit i Zieleń”.

Uroczystość odbyła się w sali konferencyjnej Portu Ekomarina. Prowadziła ją Jolanta Piotrowska, prezes Fundacji Ochrony WJM, a wśród zaproszonych gości byli m.in. Adam Krzyśków, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie oraz Radosław Król, wójt gminy Wydminy, Józef Karpiński, burmistrz Rynu i Dariusz Drzażdżewski, wicestarosta giżycki.
Widownię zapełnili laureaci konkursów i akcji przeprowadzonych przez Fundację Ochrony WJM w sezonie letnim. Najlepsze grupy uczestniczące w tegorocznym „Sprzątaniu Świata”, a były to przede wszystkim szkoły, zostały nagrodzone przez Mazurski Związek Międzygminny Gospodarka Odpadami oraz Fundację. Placówki otrzymały po kilkanaście piłek.
W rajdzie rowerowym, który był organizowany pierwszy raz wzięły udział cztery rodzinne zespoły.: „Wesoła Rodzinka”, „Rodzinny Tandem”, „Drużyna Patejuków” i „Drużyna Hobbita”. Każdy zespół prócz upominków został nagrodzony rowerem i kaskiem.
Konkurs fotograficzny „Błękit i Zieleń”, który promowaliśmy na naszych łamach z racji patronatu medialnego, zgromadził 187 zdjęć (69 uczestników). Prace oceniano w dwóch kategoriach: Pejzaż i Detal. W tej pierwsze z wymienionych kategorii zwyciężył Grzegorz Ławrynowicz. Kolejne dwa miejsca zdobyli: 2. Kryspin Kaczmarek, 3. Adam Pikus. W „Detalu” pierwsze miejsce przyznano Janowi Olchówce. Drugie miejsce przypadło Grzegorzowi Przyborowskiemu, a trzecie Krystynie Durtan.
GG


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją:

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. poi #1860243 | 62.210.*.* 18 lis 2015 12:49

  Warto dodać, że wszystkie te konkursy zostały przygotowane przez poprzedni zarząd fundacji. Zasługa Pani Piotrowskiej jest zerowa. To co widzimy, to lans i parcie na szkło.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. obserwator bis #1859706 | 5.60.*.* 17 lis 2015 18:31

  Jolanta jest niezatapialna

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. ktoś #1859128 | 89.229.*.* 16 lis 2015 21:35

  Fajna zabawa z konkursami, a przy okazji można coś wygrać np.,rower,,,

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages