Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Nowe trendy w światowej turystyce

2015-10-29 10:32:57 (ost. akt: 2015-10-29 22:39:26)
Fragment plakatu zapraszającego na warsztaty

Fragment plakatu zapraszającego na warsztaty

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Jaki wpływ ma turystyka na mieszkańców krajów, które święcą największe tryumfy w tej branży? W jakim kierunku zmierza turystyka na świecie? To zaledwie ułamek pytań, na które będzie można usłyszeć odpowiedź na warsztatach-szkoleniu jakie organizuje Justyna Godz ze Stowarzyszenia Aktywne Giżycko.

Warsztaty odbędą się 14-15 listopada w sali konferencyjnej Ekomariny. Tematyka – jak widać – niezwykle atrakcyjna, biorąc pod uwagę region, w którym żyjemy. Szczególnie mile widziani będą organizatorzy turystyki, pracownicy instytucji związanych z tą branżą, studenci oraz osoby, które chcą wiązać swoją przyszłość z turystyką. Warsztaty są nieodpłatne. Organizatorzy korzystają z dofinansowania Ministerstwa Spraw Zagranicznych.
W sobotę, 14 listopada zajęcia odbędą się w godz. 16 – 20, zaś w następnego dnia w niedzielę od 11 do 15. Mile widziana jest wcześniejsza rejestracja na: rekrutacja@aktywnegizycko.pl.
Wykłady poprowadzą:
Paweł Cywiński - orientalista, kulturoznawca, geograf. Redaktor działu "Poza Europą" w Magazynie Kontakt. Absolwent Studiów o Krajach Rozwijających się na Wydziale Geografii UW i Stosunków Międzykulturowych Azji i Afryki na Wydziale Orientalistycznym UW. Doktorant Wydziału Geografii Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta programu Dharmasiswa na Uniwersytecie Srivijaya w Indonezji.

Marysia Złonkiewicz - bałkanistka, kulturoznawczyni, teoretyczka turystki, podróżniczka. Absolwentka turystyki i rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz kulturoznawstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dwukrotna stypendystka CEEPUS na Uniwersytecie Sarajewskim.
GG
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mieszkaniec #1847872 | 83.6.*.* 1 lis 2015 21:03

    Brawo Aktywne Giżycko !:)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages