Wytańczone medale i klasy
2015-10-16 08:00:00(ost. akt: 2015-10-16 08:06:36)
Pary rekreacyjne i sportowe z Klubu Tańca Towarzyskiego "Czar Par", działającego przy Klubie Wojskowym 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej, brały udział w XXXI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Złotą Podwiązkę w Ostrołęce (26 września). Nasze pary wytańczyły wiele medalowych miejsc i nowe klasy taneczne.
Pary rekreacyjne
Kategoria 8-9 H
Najlepsza para: Marek Wyskwar - Marlena Szepel, I miejsce i Super Puchar
Najlepsza para: Marek Wyskwar - Marlena Szepel, I miejsce i Super Puchar
I. miejsce:
1. Przemek Ziniewicz - Joanna Strojek
2. Wojciech Aniszewski - Amelia Kubach
3. Jakub Romanek - Izabela Boć
4. Wiktor Romejko - Alicja Szmuc
5. Joanna Krysiuk - Nikola Prokopiuk
1. Przemek Ziniewicz - Joanna Strojek
2. Wojciech Aniszewski - Amelia Kubach
3. Jakub Romanek - Izabela Boć
4. Wiktor Romejko - Alicja Szmuc
5. Joanna Krysiuk - Nikola Prokopiuk
II miejsce:
1. Michał Pochodaj - Aleksandra Dyduch
2. Kacper Płaczek - Zosia Sobocińska
3. Paweł Kurzynowski - Pola Sudnik
4. Piotr Bełbot - Lena Zeman
5. Marcin Szymański - Ksenia Petiuk
1. Michał Pochodaj - Aleksandra Dyduch
2. Kacper Płaczek - Zosia Sobocińska
3. Paweł Kurzynowski - Pola Sudnik
4. Piotr Bełbot - Lena Zeman
5. Marcin Szymański - Ksenia Petiuk
Kategoria 8-9 G
IV miejsce:
1. Przemek Ziniewicz - Amelia Zajkowska
2. Szymon Kulik - Alicja Morawska
3. Bartosz Lewicki - Aleksandra Kulesza
4. Marcel Szlazko - Natalia Duda
1. Przemek Ziniewicz - Amelia Zajkowska
2. Szymon Kulik - Alicja Morawska
3. Bartosz Lewicki - Aleksandra Kulesza
4. Marcel Szlazko - Natalia Duda
V miejsce:
5. Kacper Wiśniewski - Patrycja Flis
6. Jakub Golonka - Maja Biłas
7. Jacek Kolenda - Nina Baranowska
5. Kacper Wiśniewski - Patrycja Flis
6. Jakub Golonka - Maja Biłas
7. Jacek Kolenda - Nina Baranowska
VI miejsce:
8. Mateusz Lisowski - Natalia Bałtakowska
9. Michał Ziniewicz - Maja Durak
10. Kacper Pac - Natalia Majek
11. Aleksander Zaorski - Amelia Połojańska
8. Mateusz Lisowski - Natalia Bałtakowska
9. Michał Ziniewicz - Maja Durak
10. Kacper Pac - Natalia Majek
11. Aleksander Zaorski - Amelia Połojańska
Kategoria 10-11 F
1. Maciej Iwanicki Maciej - Natalia Kulik, III miejsce
1. Maciej Iwanicki Maciej - Natalia Kulik, III miejsce
Kategoria 12-13 G
1. Borys Wasilewsk - Weronika Dudar, II miejsce i awans do klasy tanecznej F
1. Borys Wasilewsk - Weronika Dudar, II miejsce i awans do klasy tanecznej F
Kategoria 12-13 F
1. Jakub Święcki - Anna Charzyńska, III miejsce
1. Jakub Święcki - Anna Charzyńska, III miejsce
Solistki do lat 11 G
I miejsce:
1. Aleksandra Kulesza
2. Natalia Duda
3. Natalia Majek
4. Amelia Zajkowska
II miejsce:
5. Maja Biłas
6. Maja Durak
7. Amelia Połojańska
I miejsce:
1. Aleksandra Kulesza
2. Natalia Duda
3. Natalia Majek
4. Amelia Zajkowska
II miejsce:
5. Maja Biłas
6. Maja Durak
7. Amelia Połojańska
Pary sportowe
1. Mateusz Jenek - Weronika Ładna, II miejsce w kat. pow 15 E
2. Mateusz Kitowicz - Aleksandra Iwanicka, III miejsce w tańcach standardowych i latynoamerykańskich w kat. pow 15 D
3. Artur Czurgiel - Gabriela Chełkowska, I miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich w kat. pow 15 C
4. Grzegorz Ziółkowski - Katarzyna Ziółkowska, VI miejsce w tańcach standardowych i latynoamerykańskich w kat. pow 15 B
5. Grzegorz Ksepka - Katarzyna Drzażdżewska, II miejsce w tańcach latynoamerykańskich w kat. pow 15 B
1. Mateusz Jenek - Weronika Ładna, II miejsce w kat. pow 15 E
2. Mateusz Kitowicz - Aleksandra Iwanicka, III miejsce w tańcach standardowych i latynoamerykańskich w kat. pow 15 D
3. Artur Czurgiel - Gabriela Chełkowska, I miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich w kat. pow 15 C
4. Grzegorz Ziółkowski - Katarzyna Ziółkowska, VI miejsce w tańcach standardowych i latynoamerykańskich w kat. pow 15 B
5. Grzegorz Ksepka - Katarzyna Drzażdżewska, II miejsce w tańcach latynoamerykańskich w kat. pow 15 B
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez