GGR z sukcesami na Pucharze Trenerów w Gdyni

2015-07-15 14:10:39(ost. akt: 2015-07-15 14:12:08)

Autor zdjęcia: Alicja Klimaszewska

W Pucharze Trenerów rozgrywanych w miniony weekend podczas Volvo Gdynia Sailing Days rywalizowało ponad 200 zawodników klasy OPP grupy B. Liczna 9-osobowa reprezentacja z Giżycka spisała się znakomicie!
Start w tych prestiżowych regatach poprzedziło zgrupowanie w Pucku. Ciężkie treningi przyniosły efekty. W Gdyni przeprowadzono siedem wyścigów, zawodnicy ścigali się w trzech dywizjach. Aż siedmiu giżycczan znalazło się w złotej grupie.
Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem Giżyckiej Grupy Regatowej był Tomek Trajnowicz - na pozycji 12! Pozostali członkowie teamu wywalczyli następujące miejsca: 35. Amelia Dziąba, 55. Jakub Kamiński, 56. Joanna Fabisiak, 59. Konrad Dziąba, 65. Jakub Kluk, 69. Paweł Kuszewski, 71. Patryk Chełkowski (1. w grupie srebrnej), 115. Amelia Potejko (45. w grupie srebrnej).

Organizatorzy wyłonili też zwycięzców w klasyfikacji do lat 9. Tu zawodnicy Giżyckiej Grupy Regatowej radzili sobie znakomicie. Zwycięzcą został Kuba Kluk! Miejsce drugie zajął Patryk Chełkowski, a wśród dziewczynek Amelka Potejko była trzecia.