Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Dzień otwarty z Mazurskim Bankiem Spółdzielczym w Giżycku

2015-06-24 08:59:40 (ost. akt: 2015-06-24 09:09:49) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Arch. BŚ

28 czerwca 2015 roku, w godzinach 13 - 17 Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku przy ul. Wyzwolenia 1 włączy się w obchody ogólnopolskiego Święta Spółdzielczości Bankowej 2015. Wydarzenie będzie organizowane pod wspólnym hasłem: „Dzień z Bankiem Spółdzielczym”.

W całej Polsce banki spółdzielcze będą organizowały na terenie swojego działania liczne atrakcje, zapraszały mieszkańców do swoich placówek i prezentowały ich działanie od strony kulis. Odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z codzienną pracą w banku, jego zapleczem i stosowanymi w nim nowymi technologiami. Przewidziane są atrakcje dla całych rodzin. Z okazji Święta na terenie całego kraju odbywać się będą pikniki, festyny oraz spotkania w nieco mniej formalnej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nasz Bank pikniku. Tego dnia w naszej placówce będą czekały na Państwa wyjątkowe atrakcje przygotowane zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Z przyjemnością oprowadzimy Państwa po naszym Banku i przybliżymy sposób wykonywania naszej pracy.

Tadeusz Tur
Prezes Zarządu
Mazurskiego Banku Spółdzielczego w Giżycku


***
Polska bankowość spółdzielcza to 564 banki, posiadające blisko 5 tys. placówek na terenie całego kraju. Udział sektora spółdzielczego (banki spółdzielcze i zrzeszające) w sektorze bankowym wynosi 8,9%. Działające od ponad 150 lat banki spółdzielcze zapewniają ponad 30 tys. stabilnych miejsc pracy. Posiadają wyłącznie polski kapitał, dzięki czemu są instytucjami bezpiecznymi, silnymi i stabilnymi.
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages