środa, 21 listopada 2018. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

V Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Architekturze Krajobrazu

2015-04-07 10:55:57 (ost. akt: 2015-04-07 10:58:40)
Uczennice z Giżycka w trakcie konkursu

Uczennice z Giżycka w trakcie konkursu

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

26-27 marca 2015 roku odbył się już V Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Architekturze Krajobrazu w Gdańsku. Tematem olimpiady był „Ogród z recyklingu”. Udział w konkursie wzięły uczennice klasy IV Technikum Architektury krajobrazu: Anna Wolańska, Angelika Jurkiewicz i Justyna Plaga pod opieką nauczyciela Magdaleny Kameckiej.

26 marca, gdy już dojechałyśmy do Gdańska, miałyśmy niecałe 5 minut, aby przygotować się, poznać nasze stanowisko pracy oraz przeanalizować wytyczne projektu. Z determinacją pracowałyśmy, aby wykonać projekt w miarę naszych możliwości, lecz to nie takie łatwe jak się wydaję. Czas jaki miałyśmy do dyspozycji to 3 godziny. Do wykonania było: stworzenie projektu koncepcyjnego, wizualizacji, nawierzchni, ławki oraz rabaty. Wszystkie drużyny otrzymały te same rośliny oraz elementy, które mogliśmy wykorzystać. W międzyczasie komisja zadawała nam pytania wynikające z naszego projektu. Rywalizacja była duża, startowało 30 drużyn z całej Polski.
Nasz wysiłek i trud się opłacił, doprowadził nas do zajęcia 4. miejsca. W nagrodę otrzymałyśmy dyplom oraz drobne upominki ogrodnicze, które przekazałyśmy szkole. Podsumowując udział w konkursie to jedno z najbardziej ekscytujących doświadczeń w naszym życiu, niezmiernie się cieszymy, że ludzie docenili nasz wysiłek oraz pracę. Czekamy na kolejne tego typu doświadczenia, i jak najbardziej polecamy cały ten konkurs uczniom młodszych klas. Atmosfera, ludzie oraz organizacja, jak najbardziej na 5!


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zsksiagizycko

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages