Z Orzysza przywiozły puchar

2015-03-13 15:32:37(ost. akt: 2015-03-13 15:41:18)
Dziewczyny z KS Masuria Volley wywalczyły w Orzyszu drugie miejsce

Autor zdjęcia: Arch. KS Masuria Volley Gizycko

Drugie miejsce w V Turnieju Siatkówki z okazji Dnia Kobiet zajęły siatkarki KS Masuria Volley Giżycko. Druga, również debiutująca w sportowych zmaganiach ekipa- Aktywne Giżycko- uplasowała się na czwartej pozycji.
W turnieju zorganizowanym przez MOSiR Orzysz wzieło udział dziesięć drużyn.

Do rozgrywek w młodszej kategorii nie zgłosiła się żadna ekipa z Giżycka, ale w starszej wystąpiły dwie.

Znakomicie poradziły sobie zawodniczki KS Masuria Voley, które zajęły drugie miejsce, przegrywając w decydującym starciu z zespołem z Pisza 1:2.

W meczu o trzecie miejsce dziewczeta z Aktywnego Giżycka uległy reprezentacji z Łomży 0:2.