Poniedziałek, 23 listopada 2020. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

„Recycle Think Forward” – młodzież ZSKŚiA w Turcji

2013-10-01 15:15:43 (ost. akt: 2013-10-01 15:19:10)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku

Pięcioosobowa grupa uczniów Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku uczestniczyła w wymianie młodzieży w miejscowości Bursa w Turcji.

W wymianie uczestniczyli także młodzi ludzie z Rumunii, Hiszpanii, Słowacji i oczywiście Turcji. Tematem wymiany, zorganizowanej w ramach programu „Młodzież w działaniu”, był recykling.

Wspólne dyskusje na temat tego zagadnienia i działania podjęte w celu ochrony środowiska takie jak zbiórka śmieci, plastikowych nakrętek, wykonywanie budek dla ptaków, sprzyjały zwiększeniu świadomości i wiedzy o tych ważnych współcześnie problemach.

Z kolei wspólnie spędzane wieczory, podczas których uczestnicy wymiany prezentowali informacje o swoim kraju, pozwoliły poznać kulturę, tradycję i najważniejsze momenty historii Turcji, Słowacji, Rumunii i Hiszpanii. Bliższe poznanie Turcji, jej atmosfery

i „urody” było możliwe dzięki wycieczkom po Bursie, do Trilye i Iznika.
Udział w projekcie „Recycle Think Forward” był niezapomniana przygodą, która dostarczyła wiele wrażeń, doświadczeń i nowych znajomości, wszak podróże kształcą.

Anna Czernel, opiekun grupy polskiej

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajPolub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zsksiagizycko

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages