środa, 25 maja 2016. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Sezon letni 2013 otwarty!

2013-05-02 16:58:41 (ost. akt: 2013-05-07 11:40:40)
Na Kanale Łuczańskim sezon powitała m.in. Królewna Śnieżka. Załoga zgarnęła drugą nagrodę w Konkursie Jednostek Pływających.

Na Kanale Łuczańskim sezon powitała m.in. Królewna Śnieżka. Załoga zgarnęła drugą nagrodę w Konkursie Jednostek Pływających.

Autor zdjęcia: Zuzanna Ołdakowska

W czwartek, 2 maja Giżycko powitało wodniaków. Władze miasta i powiatu oraz zaproszeni goście symbolicznie otworzyli most obrotowy, dając żeglarzom zielone światło.

To już ósme otwieranie sezonu na Kanale Łuczańskim.

Podobnie jak w poprzednich edycjach imprezy, tak i tym razem główną atrakcją wydarzenia była Parada Jednostek Pływających.

W konkursie wodnych przebierańców wzięło udział dziewięć załóg. Zwyciężyła ekipa diabłów i aniołów z "Diabli nadali" (nagroda- 700 zł), drugie miejsce zajął czołg- Krab (500 zł), a trzecie jury przyznało bajkowej załodze "Paula i Karola" (300 zł).


Podczas inauguracji sezonu można było oglądać występujące na scenie w pobliżu mostu grupy dzieci, młodzieży oraz seniorów prezentujących swoje programy artystyczne.

Wielkie Otwarcie Sezonu jak co roku uczyniło także ze zgromadzonych świadków zaprzysiężenia młodych ratowników Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages